petrivskyi_yarmarok28Буде повністю перекрито рух транспорту на вулиці Садовій на ділянці від Головної до Першотравневої
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення міського свята «Петрівський ярмарок” з 6.00 8 липня до 22.00 9 липня буде повністю перекрито рух транспорту на вулиці Садовій на ділянці від Головної до Першотравневої;
– на вул. Гузар на ділянці від вул. Головної до вул. Ю.Федьковича; – вул. Братів Руснаків на ділянці від вул. Садової до вул. І. Вільде; – вул. М. Кордуби на ділянці від вул. Т. Шевченка до вул. Садової;
– на пл. Пресвятої Марії, вул. Турецькій на ділянці від вул. Сагайдачного до вул. А. Шептицького.

Також 8 липня з 10.00 до 11.00 буде повністю перекрито рух транспорту на вул. Головній на ділянці від вул. Руської до вул. Садової.

З 9.00 7 липня до 24.00 9 липня буде повністю перекрито рух транспорту, крім транспорту організаторів та учасників ярмаркових заходів, на пл. Пресвятої Марії та вул. Турецькій на ділянці від вул. Сагайдачного до вул. А. Шептицького.

8-9 липня з 8.00 до 22.00 на вул. Шкільній на ділянці від вул. Головної до вул. Сучавської і пров. Шкільному. Рух громадського транспорту буде організовано із врахуванням даних обставин.