logoПетрівський ярмарок 2017 Чернівцях відбудеться 8-9 липня. Заступник начальника відділу культури Чернівецької міської ради Галина Крупа розповіла про особливості і новинки майбутньої ярмарки.

Так, 8 липня відбудеться урочисте відкриття ярмарку — традиційним винесенням прапорів у ратуші, а також урочистою ходою чернівчан від вулиці Головної до Центрального парку культури і відпочинку імені Шевченка. Зустрічати колону будуть гумористичним дійством. Крім того, очікується також нова гумористична програма. Офіційне відкриття ярмарку відбудеться традиційно на сцені біля фонтану. Також в парку планується організація фотозоні, де учасники та гості ярмарку, а також всі бажаючі зможуть зробити красиві фото.

Також в Літньому театрі парку відбудеться хореографічний фестиваль.

Незважаючи на те, що в парку Шевченка будуть проходити основні розважальні заходи в рамках Петрівського ярмарку 2017, по всьому місту також планується маса цікавих подій. Наприклад, захід «Мистецька світлиця» пройде 8 липня з 14:00 до 17:00 в дворику ратуші. Всі бажаючі зможуть взяти участь у зустрічі з чернівецькими письменниками, поетами і авторами пісень. Перші в історії Петрівського ярмарку «Петровські посиденьки» пройдуть біля фонтану на Центральній площі. Гостей очікують виступу яскравих фольклорних колективів, солодкі частування, масові пісні. Найбільш активні гості «Петровських посиденьок» отримають приємні сюрпризи. Увечері 8 липня на площі Пресвятої Марії відбудеться екстремальне фаєр-шоу.

9 липня рамках Петрівського ярмарку 2017 відбудеться маса заходів, розрахованих на самих маленьких гостей ярмарку. Так, свято шоколаду відбудеться в цей день на вулиці Ольги Кобилянської. Ярмаркові розваги і маса цікавого очікує діток в парку Шевченка. Тут же ввечері пройде святкова дискотека.

Звичайно ж, Петрівський ярмарок — це в першу чергу жвава торгівля. Тому на ряді вулиць і площ Чернівців будуть встановлені намети з товарами майстрів, а також різних підприємців, підприємств, організацій, фірм, представників ресторанного господарства та інших, які будуть представляти свої товари і послуги на ярмарку! Детальну програму Петрівського ярмарку 2017 і місця розташування по тематиці дивіться на нашому сайті.