Петрівський ярмарок» у 2020 році не відбувся через карантин у місті Чернівці. У 2021 році влада вирішила провести Петрівський ярмарок — 2021. Цього літа у Чернівцях проведуть Петрівський ярмарок на обмеженій кількості локацій.

У Чернівецькій міській раді утворили комітет з організації та проведення міського свята «Петрівський ярмарок». Головою оргкомітету призначили заступника міського голови Юрія Лесюка.

Відповідне розпорядження підписав мер міста Роман Клічук. Як повідомляє прес центр міськради Чернівців, комітету доручили розробити план організаційних заходів та програму проведення свята.

Вирішено, що Петрівський ярмарок 2021 відбудеться 10-11 липня 2021 року та охопить такі локації: вулиці Головну, Садову, О. Гузар, О. Кобилянської, Шкільну, площі Пресвятої Марії, Соборну та Центральну. 

Петрівський ярмарок відбувається традиційно щороку у місті Чернівці до Свята Петра та Павла. На святкування приїжджають гості з різних регіонів України та з інших країн. 

Зазвичай, перед центральним входом в парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка офіційно відкривається традиційна щорічна «Петровська ярмарка», яка триває 2 дні у  липні.

Відкриття супроводжувалося театралізованим дійством, грою народних музикантів, виступом театру-студії «Гердан». Майбутніх першокласників Петриков і Павликів привітали і вручили подарунки. На свято приїхало багато гостей з різних регіонів України, а також гості з інших країн — є представники Німеччини, Австрії, Румунії, Молдови, Словаччини та ін.

Для всіх бажаючих облаштовують різні фотозоні. У різні роки о 12:00 починалося «шоу» з нареченими на вулиці Ольги Кобилянської біля Палацу урочистих подій.

У «дворику Ратуші» проходили творчі світлиці «Місце зустрічі» за участю чернівецьких поетів, письменників і виконавців авторської пісні. На вулиці О. Гузар працювало медичне містечко.

Крім того, працювали виставки-продажу товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, сфери послуг, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи.

З повною програмою Петрівського ярмарку можна обуде знайомитися на сайті міськради згодом.

Слідкуйте за оновленям нашого сайту! Повна інформація щодо Петрівського ярмарку буде викладено у новинах нашого сайту!

Оставить ответ